SYSTEMY SPRZEDAŻY LUBLIN

OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

SYSTEMY SPRZEDAŻY LUBLIN

Rozwiązanie dla sieci sklepów to proste i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie sprzedaży detalicznej. System umożliwia prowadzenie sprzedaży w sklepach sieciowych, zarządzanie siecią placówek handlowych oraz obsługę magazynu. Oprogramowanie jest doskonale przystosowane do obsługi małych i średnich sieci sklepów.

Oprogramowanie do sprzedaży detalicznej umożliwia centrali sieci sklepów prowadzenie kartotek towarowych, ustalanie cen sprzedaży i promocji, zarządzanie zakupami oraz posiada szeroki zakres raportowania i analizy sprzedaży.

PC-Market – program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów Używając programu PC-Market: – Szybko znajdziesz najgorzej i najlepiej sprzedające się towary, – Prześledzisz dokładną historię towaru. Od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki, – Sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami. Ile masz niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy, – Podglądniesz ile sklep „zarobił”. Program poda, jaką kwotę marży sklep zrealizował dziś (lub w przeszłości) na sprzedanych towarach, – Sprawdzisz stan kasy. W każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kierownika sklepu, – Zaoszczędzisz na szybkim sporządzeniu remanentu. Dzięki współpracy z przenośnymi terminalami remanent będzie trwał krócej. Możesz też użyć terminali do wprowadzania dostaw, – Szybko wydrukujesz etykietki na półki. Możesz sam zaprojektować etykietkę dla swojego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych towarów, – Szybko ometkujesz swoje towary. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk 100 etykiet na towary, to kwestia kilkunastu sekund. – Możesz zaoszczędzić czas na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Jeśli Twój dostawca prześle je przez Internet.

Czego potrzebujesz ?

Prowadzimy sprzedaż i pomoc w wyborze najlepszych systemów do obsługi sprzedaży i magazynów, księgowości oraz kadr i płac, gastronomi w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także wspierających sprzedaż internetową i pracę biur rachunkowych.

Podstawowe możliwości Subiekta GT:

 • pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych;
 • prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami;
 • prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe);
 • pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.; automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury;
 • obsługa przedpłat, płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej;
 • obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi;
 • rozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.);
 • pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań), w tym rozrachunków wielowalutowych;
 • wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz; możliwość tworzenia własnych raportów;
 • rozbudowana obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych);
 • pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) Gestor GT;
 • pełna integracja z komputerową księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT.

Użytkownikom, którzy chcieliby dopasować Subiekta GT do specyficznych potrzeb, polecamy Sferę dla Subiekta GT – dodatek umożliwiający rozbudowę systemu sprzedaży. Funkcjonalność Subiekta GT rozszerzą również specjalne pakiety – niebieski PLUS dla InsERT GTzielony PLUS dla InsERT GT i czerwony PLUS dla InsERT GT.

Integracja programu z vendero oraz Sello stwarza całkiem nowe możliwości, sprzyjając poszerzeniu rynku zbytu. Towary z Subiekta GT mogą być sprzedawane w w internecie – zarówno w sklepie internetowym (vendero), jak i na aukcjach (Sello).

SYSTEMY SPRZEDAŻY LUBLIN

SYSTEMY SPRZEDAŻY LUBLIN

Używanie oprogramowania w sposób automatyzujący biznesowe zadania sprzedażowe, włączając:

 • przetwarzanie zamówień
 • zarządzanie kontaktami/ relacjami z klientami
 • wymianę informacji
 • kontrolę stanów magazynowych
 • śledzenie zamówień
 • analizy i prognozy sprzedażowe
 • planowanie i kontrolę pracy zespołu sprzedażowego

Nagłówek

Oprogramowanie dla gastronomii i hoteli S4H

Nasza firma jest twórcą pierwszego w Polsce systemu do zarządzania sprzedażą, który od samego początku był projektowany dla sieci lokali zarządzanych przez centralę. Dzięki nowatorskiemu podejściu do architektury oprogramowania, które dzisiaj staje się ogromnie popularne w rozwiązaniach chmurowych (cloud computing), produkty S4H posiadają wszystkie zalety chmury, nie mając jej największej wady, jaką jest konieczność ciągłej łączności z siecią internet. 

Nasi użytkownicy mają więc bieżące informacje z całej zarządzanej przez siebie sieci lokali, mogą korzystać z urządzeń mobilnych do podglądania raportów, a jednocześnie nie tracą możliwości funkcjonowania, nawet gdy internet przestaje działać.

System izzyREST to zaawansowany program do obsługi gastronomii.

System można dopasować do każdego rodzaju działania lokalu, dzięki dużej funkcjonalności       i dopasowanej do indywidualnych potrzeb parametryzacji.  izzyREST sprawdza się 

  zarówno w mniejszych punktach gastronomicznych (np food truck, kawiarnia, pub) poprzez lokale z szybką obsługą (np lokale w biurowcach, galeriach handlowych) po najbardziej ekskluzywne i duże restauracje z pełną obsługą kelnerską oraz wielopoziomowe kluby nocne       i dyskoteki.

System izzyREST posiada rozbudowane możliwości łączenia sieci lokali w jedną dużą strukturę umożliwiającą kontrolę i analizę danych na każdym poziomie całego systemu.

Program działa w miejscach gdzie punktów sprzedaży jest bardzo dużo i muszą działać bardzo wydajnie z pełną obsługą magazynową np. hale widowiskowo sportowe.

System izzyREST od wielu lat rozwija się i dostosowuje do potrzeb nowoczesnego rynku gastronomicznego na świecie. Nasze oprogramowanie działa nie tylko w Polsce, ale z powodzeniem jest wdrażane poza granicami naszego kraju.

Pomysły i sugestie Klientów są dla nas cennym źródłem inspiracji, która w połączeniu z nowoczesną technologią pozwala na ciągły rozwój naszego systemu. Program izzyREST nie tylko ma bardzo dużo możliwości, ale jest również szybki, stabilny i atrakcyjny wizualnie. izzyREST istotnie zwiększa bezpieczeństwo biznesu HORECA poprzez wprowadzone i rozwijane mechanizmy funkcjonalności specjalnych – o nich chętnie opowiemy podczas bezpłatnej prezentacji w Twoim lokalu

SYSTEMY SPRZEDAŻY LUBLIN

Rozwiązanie dla sieci sklepów to proste i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie sprzedaży detalicznej. System umożliwia prowadzenie sprzedaży w sklepach sieciowych, zarządzanie siecią placówek handlowych oraz obsługę magazynu. Oprogramowanie jest doskonale przystosowane do obsługi małych i średnich sieci sklepów. Oprogramowanie do sprzedaży detalicznej umożliwia centrali sieci sklepów prowadzenie kartotek towarowych, ustalanie cen sprzedaży i promocji, zarządzanie zakupami oraz posiada szeroki zakres raportowania i analizy sprzedaży.