Monitoring Lublin

MONITORING

Monitoring Lublin. Instalacja monitoringu poprawia poziom bezpieczeństwa. Za pomocą internetu bezpiecznie zapewniamy zdalny dostęp do systemu, dzięki czemu macie Państwo możliwość poglądu pracy kamer z dowolnego miejsca na świecie, za pośrednictwem laptopa czy telefonu.

Nasze usługi kierujemy do indywidualnych klientów, prywatnych firm oraz placówek oświatowych. Jeżeli posiadacie Państwo monitoring i chcielibyście go rozbudować prosimy o kontakt. Po zapoznaniu z gotową instalacją zaproponujemy rozwiązania, które usprawnią działanie całego systemu.

Monitoring Lublin

Pracujemy na urządzeniach renomowanych firm, dzięki czemu gwarantujemy doskonałą jakość obrazu oraz niezawodność zaproponowanych przez nas rozwiązań. Zapewniamy pełną konfigurację, szkolenie wdrażające, kompleksowy serwis oraz pomoc w razie problemów z  użytkowaniem.

Monitorowanie gwarantuje poczucie bezpieczeństwa, jednak kiedy teren jest rozległy lub chodzi tylko o odstraszenie potencjalnego włamywacza, warto wybrać atrapy kamer. Jest to dużo tańsze rozwiązanie jednak przez dokładność z jaką atrapy są wykonywane, rozróżnienie ich jest trudne a w dalszym ciągu podnoszą poziom bezpieczeństwa.

Do instalacji istnieje również możliwość zamontowania zasilania buforowego z akumulatorem, które w przypadku przerwy w dostawie prądu będzie zasilało kamery.