KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

⁣ KASY FISKALNE ⁣

⁣KASY ONLINE

⁣ KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

To w pełni samodzielne urządzenia fiskalne: małe, średnie i systemowe. Funkcjonujące w przestrzeni biurowej oraz mobilnie. 

Każda kasa fiskalna Posnet w swym wyposażeniu oferuje szereg cech niezbędnych do sprawnego prowadzenia biznesu m. in.: wydajny akumulator, wytrzymała konstrukcja, mechanizm drukujący „drop – in” oraz udogodnienia komunikacyjne jak USB host czy też komunikację bezprzewodową. Dzięki modułowości, oferują szeroką możliwość rozbudowy o urządzenia peryferyjne.

BIleterki

ERGO ONLINE

1249,00 zł

MOBILE ONLINE

1899,00 zł

BINGO ONLINE

1399,00 zł

REVO ONLINE

FAWAG LITE ONLINE

1299,00 zł

KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

Urządzenia fiskalne Farex sprawdzą się zarówno w niewielkich sklepach spożywczych, jak i w dużych hurtowniach – wszędzie, gdzie istotne jest niezawodne działanie nawet podczas intensywnej, długiej eksploatacji.

Ponadto dzięki przyjaznemu interfejsowi ich obsługa jest wyjątkowo prosta i nie wymaga dodatkowych szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami i wybrania tego najodpowiedniejszego.

ONLINE PRO 300

1490,00 zł

ONLINE PRO 600

1540,00 zł

KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

Kasy fiskalne online

Mieszkasz w Lublinie lub w jego najbliższych okolicach i planujesz zakup kasy fiskalnej na potrzeby Twojego sklepu?

Sprawdź koniecznie ofertę firmy Alfa Komputer!

Czym jest kasa fiskalna? 

To urządzenie, które spotykamy na co dzień w sklepie, w którym robimy zakupy, służy do wystawiania paragonów fiskalnych. Można je zaprogramować wedle własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się kasy wyprodukowane przez tak znane i wysoko oceniane w tej branży firmy, jak FAWA czy Mobile Online.

Czym się charakteryzuje?

Każda z nich posiada czytelny wyświetlacz, z jej pomocą wydrukowany zostanie zarówno paragon, jak też wykonana zostanie od razu jego kopia. Są na tyle łatwe w obsłudze,  że nie potrzeba zbyt wiele czasu, aby nauczyć się tego, jak można korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji.

O nas...

Zajmujemy się sprzedażą najlepszych dostępnych obecnie na rynku kas fiskalnych i innych służących podobnym celom urządzeń. Kasa fiskalna, którą u nas zakupisz będzie łatwa w obsłudze i nie będzie podatna na awarie. Jesteśmy przekonani o tym, że będzie służyła Ci przez długi okres czasu. 

Niektóre z oferowanych przez nasz sklep kas są przenośne, co okaże się z pewnością bardzo wygodne dla ich nabywcy. Nasz Klient wybierać może spośród kas z umieszczonym w nich modułem WIFI i GPRS ( antena wewnętrzna lub umieszczona na zewnątrz ), dostępna jest również opcja Bluetooth. Oferta naszego sklepu jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy zainteresowany kupnem takiego urządzenia znajdzie kasę idealną dla jego potrzeb.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących kas, które można u nas zakupić, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie udzielimy tą drogą dodatkowych, bardziej szczegółowych informacji  na temat naszej oferty.

KASY OFFLINE Z KOPIĄ ELEKTRONICZNĄ

KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

BIleterki

ERGO

1249,00 zł

MOBILE HS

1299,00 zł

BINGO HS EJ

1299,00 zł

FAWAG LITE

1099,00 zł

BINGO XL

1399,00 zł

REVO

1699,00 zł

NEO XL

1999,00 zł

KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE

Kasy fiskalne - Emar

Urządzenia fiskalne marki Emar były jednymi z pierwszych urządzeń fiskalnych produkowanych na polskim rynku.

Ponad 24 letnie doświadczenie oraz intensywne prace badawczo-rozwojowe pozwoliły nam opracować najbardziej innowacyjne technologie z zakresu elektroniki i informatyki, i wykorzystać je do zbudowania urządzeń niemal idealnych. Urządzenia zostały docenione przez bardzo liczne sieci handlowe, między innymi za wysokiej jakości komponenty, niezawodność, szybkość oraz funkcjonalność.

Cechy te pozwoliły na zastosowanie ich w tysiącach placówek handlowych i usługowych między innymi w sieciach sklepów, hurtowni, stacji paliw, hotelach, restauracjach, zakładach produkcyjnych, a także w codziennej pracy prawników, mechaników, lekarzy oraz wielu innych grup zawodowych.

BIleterki

NOVA

1290,00 zł

Kasy fiskalne - Torell

To Firma założona w 1990 roku jest wiodącym na polskim rynku dostawcą urządzeń fiskalnych; kas, drukarek

TORELL jest wyłącznym dystrybutorem kas fiskalnych SHARP, EURO,

EURO 50TE MINI

999,00 zł

EURO 50TE MINI+

1099,00 zł

SHARP ER-A285P

1499,00 zł

PERŁA E PLUS

1149,00 zł

BURSZTYN E PLUS

1149,00 zł

Kasy fiskalne w Polsce

Stosowane w Polsce, podobnie jak we Włoszech czy Grecji, kasy rejestrujące to kasy fiskalne wyposażone w pamięć fiskalną o właściwościach OTP (ang. one time programming), oznaczoną unikalnym numerem, tzw. numerem unikatowym, w której na zakończenie doby sprzedaży zapisywane są co najmniej kwoty netto i podatku, według poszczególnych stawek VAT, a także łączna kwota podatku i łączna kwota należności brutto.

Sprzedający, którego przychody przekroczyły graniczną wartość określoną przez Ministerstwo Finansów, jest obowiązany do rejestracji sprzedaży detalicznej przy pomocy kasy fiskalnej. Sprzedaż niektórych grup towarów (np. alkoholu, papierosów) obligatoryjnie podlega rejestracji za pomocą kas bez względu na wysokość obrotu. Po zakończeniu każdego dnia sprzedaży, użytkownik (kasjer, sprzedawca) ma obowiązek wykonać na kasie tzw. r. fiskalny dobowy. Podczas wykonywania tego raportu, kwota całodziennego utargu zostaje trwale, bez możliwości zmiany, zapisana w pamięci kasy fiskalnej z rozbiciem na poszczególne, zaprogramowane stawki PTU.

Pamięć fiskalna

Kasa fiskalna jest wyposażona w tzw. pamięć fiskalną, która potocznie, choć niezgodnie z rozporządzeniem dotyczącym wymagań dla kas rejestrujących, nazywana jest również modułem fiskalnym. Jest to układ elektroniczny, czasami wyłącznie układ scalony pamięci półprzewodnikowej, z transmisją równoległą – kiedyś typowy EPROM

Obecnie coraz częściej zabezpieczony sprzętowo lub programowo z niekasowalną pamięcią, z wykorzystaniem transmisji szeregowej. Moduł ten służy do przechowywania informacji o wykonanych raportach fiskalnych dobowych i ich zawartości, która jest drukowana w raportach fiskalnych okresowych i jest podstawą do rozliczenia z fiskusem. Ma on ograniczoną pojemność (minimum: 1830 rekordów przeznaczonych na raporty fiskalne dobowe) – wystarczającą na co najmniej 5 lat codziennej pracy kasy serwisant nie miał możliwości samodzielnej ingerencji w moduł. Jest on zalany żywicą oraz na trwałe przytwierdzony do obudowy kasy.

Ponadto obudowa kasy jest zaplombowana i jej otwarcie i naprawa jest dozwolona tylko przez uprawniony serwis, który musi posiadać aktualne uprawnienia. Wydawane są one przez producenta/importera danych urządzeń fiskalnych. Podczas kontroli z Urzędu Skarbowego sprawdzana jest w szczególności zawartość pamięci fiskalnej, nienaruszalność plomb kasy oraz poprawność wpisów w książce serwisowej kasy. Przede wszystkim obowiązkowe przeglądy okresowe (do 30.11.2008 r. co 12 miesięcy, od 01.12.2008 r. co 24 miesiące).

Moduł fiskalny

Nazwa wprowadzona przez regulacje MF dotyczące kas rejestrujących, błędnie jest kojarzona jako identyczna z pamięcią fiskalną kasy.

W rzeczywistości jest to płyta główna kasy, na której znajduje się co najmniej zegar czasu rzeczywistego RTC, pamięć operacyjna RAM, ROM z pamięcią programu pracy kasy Opcjonalnie z programem aplikacyjnym, mikrokontroler (mikroprocesor) obsługujący klawiaturę (dla drukarek fiskalnych protokół fiskalny).

Zarządzający wydrukiem z mechanizmu drukującego, a przede wszystkim zapisujący raporty fiskalne dobowe do pamięci fiskalnej.

Także odczytujący pamięć fiskalną i drukujący raporty fiskalne okresowe.

Fiskalizacja kasy

Zaraz po zakupie kasy, pracuje ona w trybie szkoleniowym. Oznacza to, że można na niej dokonywać próbnych sprzedaży i szkolić personel.

Pamięć fiskalna nie jest jeszcze aktywowana, a wykonane Raporty Dobowe nie są w niej zapisywane – od „nabitych” transakcji nie ma konieczności odprowadzania podatku. 

Fiskalizacja polega na aktywowaniu pamięci fiskalnej przez moduł fiskalny za pomocą odpowiedniej procedury – niezbędne jest zaprogramowanie nagłówka wydruków, w tym wprowadzeniu numeru NIP podatnika zapisywanego w pamięci fiskalnej. 

Także opcjonalne zaprogramowanie wartości stawek podatku. Od tego momentu wszystkie transakcje zarejestrowane na kasie podlegają opodatkowaniu, a raporty fiskalne dobowe są zapisywane w pamięci fiskalnej.

Kasa wówczas pracuje w tzw. „trybie fiskalnym”.

Homologacja kasy fiskalnej

Urządzenia fiskalne muszą spełniać bardzo szczegółowe warunki konstrukcyjne narzucone przez Ministerstwo Finansów. Są to w szczególności:

  • jej budowa (moduł fiskalny, pamięć fiskalna, klawiatura, wyświetlacz, mechanizm drukujący i akumulatory),

  • funkcjonalność,

  • oprogramowanie na PC umożliwiające odczyt zawartości pamięci fiskalnej na kasie,

  • reakcje na sytuacje krytyczne (np. brak papieru),

  • zanik zasilania,

  • podłożenie pamięci fiskalnej o tej samej zawartości, z tym samym numerem unikatowym,

  • podmianę nośników kopii elektronicznej (dla kas z kopią elektroniczną),

  • funkcjonalność programu archiwizującego.

KASY FISKALNE LUBLIN ONLINE