POSNET BINGO ONLINE

BINGO ONLINE

Bingo ONLINE? To kolejne urządzenie z niezwykle popularnej linii kas Bingo, często wybieranych przez właścicieli małych punktów handlowych i usługowych. Doceniane jest za niezawodność i intuicyjną obsługę. Bingo ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji XL i w standardzie zostało wyposażone m.in. w złącze LAN/Ethernet, które można wykorzystać do komunikacji z CRK.
1399,00 Netto
  • ONLINE
  • INTUICYJNA OBSŁUGA
  • KOMPATYBILNOŚĆ Z SZUFLADAMI
  • JEDNOZNACZNA NAZWA TOWARU
  • NIP NABYWCY NA PARAGONIE
BINGO ONLINE

POŁĄCZ SIĘ Z CRK

Możesz ja podłączyć do CRK aż na trzy sposoby – Jakiego potrzebujesz? W standardzie dostępne jest złącze LAN/Ethernet. Posiadasz komputer z dostępem do internetu? Możesz podłączyć do niego kasę wykorzystując złącze USB. Trzeci sposób połączenia z CRK (dla tych, którzy nie posiadają dostępu do internetu na stałe) zapewnia uniwersalny modem BOX 3G. Daje możliwość połączenia z CRK poprzez sieć komórkową, po zainstalowaniu karty SIM micro dowolnego operatora. Modem instalowany jest we wnęce kasy.

JESZCZE WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI

Co charakteryzuję tę kasę? To łatwość obsługi! Duża baza PLU – 8 000, a także szereg przydatnych interfejsów, w tym m.in.: 3 porty RS232, Ethernet oraz USB. Czy BINGO ONLINE współpracuje z szufladami? Tak o napięciu 6, 12, 18 lub 24V!

BINGO ONLINE
kasa-2

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Mechanizm drukujący? W kasie zastosowano mechanizm drukujący „easy load”. Co nam to daje? Ułatwia szybką i bezproblemową wymianę papieru.

SPOTKASZ JĄ NA SWOIM OSIEDLU

Bardzo często kasy wykorzystywane są w sklepach osiedlowych oraz w mniejszych placówkach handlowo-usługowych. Jakich? Takich jak np. kioski. Kto jeszcze ją wybiera? Korzystają z niej także warsztaty samochodowe, szkoły nauki jazdy, sklepy drogeryjno – kosmetyczne, nieduże lokale gastronomiczne i punkty sprzedaży sezonowej.

Uwaga

Czy wiesz że? Repozytorium Kas wymaga uzyskania przez użytkownika? Tak. Urządzenia we własnym zakresie i na własny koszt dostępu do sieci telekomunikacyjnej, (iv) w przypadku, gdy taki dostęp do sieci ma być zapewniony w inny sposób niż przez przewodowe połączenie Urządzenia z komputerem? Przez złącze USB? „POSNET Polska” S.A. rekomenduje skontaktowanie się przez użytkownika Urządzenia z serwisem Urządzenia w celu skonfigurowania łącza i Urządzenia?

Cena?

Podane ceny są cenami detalicznymi netto oferowanymi aktualnie przez Posnet Polska S.A. odbiorcom końcowym (użytkownikom) urządzenia!