PODPIS ELEKTRONICZNY

Zestawy do podpisu elektronicznego

Potwierdzenie tożsamości

Zestawy Certum do podpisu elektronicznego to urządzenia do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego(często wykorzystywane przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji).

Świadczymy usługę potwierdzenia tożsamości

36,90 zł brutto

30,00 zł netto

Certum Standard

293,97 zł brutto

239,00 zł netto

Zestaw do podpisu elektronicznego.
Okres ważności: 1, 2 lata

Zestaw Certum STANDARD  to urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. 
Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany m. in.:

  • przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji,
  • do wysyłki e-Deklaracji lub JPK przekazywanych do US,
  • przy zdalnym zawieraniu umów cywilno-prawnych,
  • do podpisywania faktur elektronicznych.

Certum Mini

306,27 zł brutto

249,00 zł netto

Małe, przenośne i poręczne urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego.
Okres ważności: 1, 2 lata

Urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego. Dzięki niewielkim rozmiarom zestaw CERTUM Mini jest bardzo wygodny w użyciu i wprost idealny dla klientów poszukujących rozwiązań mobilnych. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji.

Certum MultiBox

380,07 zł brutto

309,00 zł netto

Zestaw do podpisu elektronicznego(wersja Standard lub Mini) z dodatkowym certyfikatem E-mail ID do szyfrowania poczty.
Okres ważności: 1, 2 lata

Urządzenie do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego  w wersji Standard  lub Mini. Zawarty w zestawie certyfikat kwalifikowany może być wykorzystywany m.in. przez Płatników składek ZUS do podpisywania deklaracji. Dodatkowo zestaw posiada certyfikat E-mail ID, co umożliwia szyfrowanie poczty mailowej, bezpieczne logowanie się do systemów online przez WWW, jak również logowanie się do aplikacji przy pomocy tego certyfikatu. Z Certum MultiBox Twoja poczta będzie bezpieczna.

Zestaw certyfikatów Certum dla
Aptek (ZSMOPL)

380,07 zł brutto

309,00 zł netto

Zestaw MultiBox Mini z 2 letnimi certyfikatami, to małe, przenośne i poręczne urządzenie do kompleksowej obsługi zakładania konta i podpisywania wniosków w systemie ZSMOPL.
Okres ważności: 1, 2 lata

Zestaw certyfikatów, niezbędnych w celu złożenia wniosku o założenie konta podmiotu raportującego, oraz podpisywania komunikatów w środowisku produkcyjnym ZSMOPL. 1. kwietnia 2019 r. CSIOZ planuje uruchomić Zintegrowany System Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi (ZSMOPL). Jego głównym celem jest usprawnienie procesów biznesowych związanych z dostępem do informacji o obrocie produktami leczniczymi oraz udostępnienie mechanizmu on-linie, który umożliwi zakładanie kont i podłączanie podmiotów raportujących w ramach systemu (szczegóły: informacje na stronach CSIOZ). Zestaw MultiBox Mini z 2 letnimi certyfikatami, to małe, przenośne i poręczne urządzenie do kompleksowej obsługi zakładania konta i podpisywania wniosków w systemie ZSMOPL.

Podpis kwalifikowany dla
dokumentów JEDZ

306,27 zł brutto

249,00 zł netto

Certyfikat kwalifikowany Certum służący m. in. do podpisywania dokumentów JEDZ (Jednolity Europejski Dokument Zamówienia).
Okres ważności: 1, 2 lata.

JEDZ (Jednolity Europejski Dokument Zamówienia), podpis elektroniczny: rewolucja w zamówieniach publicznych. Zgodnie z przyjętymi regulacjami, w tym nowelizacją Prawa zamówień publicznych z 22 czerwca 2016 r., już od 18 kwietnia br. do udziału w zamówieniu publicznym konieczne będzie przesyłanie co najmniej jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ) podpisanego elektronicznym podpisem z kwalifikowanym certyfikatem. Jednocześnie informujemy, iż wymagania dotyczące szyfrowania plików JEDZ należy realizować zgodnie z wymaganiami zamawiającego – np. stosując oprogramowanie typu: 7-Zip, Winrar, Ms Word, Acrobat itd., które oferuje możliwość szyfrowania dokumentów przy użyciu hasła.